مدیر کمیته ناشران داخلی؛

ثبت‌نام ۹۰۰ ناشر داخلی برای نمایشگاه کتاب

دوشنبه 13 اسفند 1397 - 16:32
کد مطلب: 998410
ناشران داخلی

جواهری درباره غرفه‌های تجمیعی برای ناشرانی که تعداد کتاب‌هایشان به حد نصاب نرسیده گفت: تدبیر برای این دسته از ناشران در اختیار کارگروهی است که به همین منظور دیده شده،‌از این رو این بخش از ناشران در این مرحله ثبت نام موقت انجام می‌دهند تا این کارگروه شرایط را اعلام کند.

به گزارش ایسکانیوز، سیدرفیع جواهری مدیر کمیته ناشران داخلی درباره روند ثبت نام ناشران داخلی برای حضور در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اظهار داشت: ثبت‌نام ناشران در حال انجام است و تاکنون ۹۰۰ ناشر ثبت نام خود را انجام داده‌اند.

وی در پاسخ به اینکه در روند ثبت نام‌ها اختلال یا مشکلی حادث شده یا نه، بیان کرد: اختلال‌های موردی برای ناشران ایجاد شده بود که حل کردیم، مثلا مشکل برخی از ناشران این بود که تمدید مجوز نشر آنها روی سایت قرار نگرفته بود، از این دست موارد داشتیم که موردی حل شد.

مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب با تاکید بر این مطلب که مطلقا زمان ثبت نام‌ تمدید نخواهد شد، افزود: زمان اعلام شده برای ثبت نام ناشران داخلی تا ۱۶ اسفند خواهد بود و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، از این رو از ناشران درخواست داریم ممکن است مشکل تمدید پروانه نشر برایشان ایجاد شود از این رو ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

وی در پاسخ به این پرسش که سال‌های گذشته غرفه‌های تجمیعی برای ناشرانی که تعداد کتاب‌هایشان به حد نصاب نرسیده بود را داشتیم، آیا امسال برای این دسته از ناشران تدبیری شده،‌ پاسخ داد: تدبیر برای این دسته از ناشران در اختیار کارگروهی است که به همین منظور دیده شده،‌از این رو این بخش از ناشران در این مرحله ثبت نام موقت انجام می‌دهند تا این کارگروه شرایط را اعلام کند،‌اما ثبت نام موقت به معنای ارائه غرفه نیست و هیچ تعهدی در تخصیص غرفه نخواهیم داشت.

فارس

انتهای پیام/

171 / 156

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار