انتشار کتاب "نگاهی به دگر سنجه ها و کاربرد آنها در ارزیابی علم و فناوری"

انتشار کتاب "نگاهی به دگر سنجه ها و کاربرد آنها در ارزیابی علم و فناوری"

کتاب "نگاهی به دگر سنجه ها و کاربرد آنها در ارزیابی علم و فناوری" به نگارندگی شیما مرادی، عضو هیات علمی گروه علم سنجی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و فیروزه دوخانی، دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی، توسط مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور منتشر و روانه بازار شد.

شماره زمستان مجله Nanomedicine دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد

شماره زمستان مجله Nanomedicine دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد

شماره زمستان (Volume 6, Issue 1, Winter 2019) مجله «Nanomedicine» وابسته ...

چشم‌اندازی بر تحول و تداوم آسیای غربی

چشم‌اندازی بر تحول و تداوم آسیای غربی

کتاب «آسیای غربی معاصر– چشم اندازی بر تحول و تداوم» تحلیلی ...

	روایتی از زندگی نخبه شهید داریوش رضایی نژاد

روایتی از زندگی نخبه شهید داریوش رضایی نژاد

پرسیدم داریوش اینجا چه کار میکنی؟ گفت: «بعضی از دانشجوهای تو ...

سایر عناوین مهم

معرفی کتاب/

کتاب «شکست بزرگ» منتشر شد

کتاب شکست بزرگ «the big reverse» به بررسی مشکلات بعد از اقدام به حذف اسکناس‌های درشت هند توسط دولت مودی و ضررهای آن برای این کشور می پردازد. این کتاب توسط میرا سانیال در اواخر سال 2018 منتشر شد.

«دانش‌بنیان» بیست‌ونهم منتشر شد

بیست و نهمین شماره ماهنامه آموزشی، علمی، خبری و تحلیلی «دانش بنیان» با تغییرات شکلی و محتوایی، با نگاهی ویژه به آخرین رویدادها و تحولات حوزه استارتاپ‌ها با وزیر آموزش و پرورش به گفت‌وگو نشسته است.

معرفی کتاب؛

اسلام و دموکراسی پس از بهار عرب

نویسندگان این اثر، کارشناسان در حوزه اسلام و دموکراسی هستند و به عنوان مشاوران رسمی در امریکا، اروپا و آسیا خدمت کرده‌اند.

دومین کتاب رجالی میثم مطیعی منتشر شد

انتشارات سمت کتاب «پایه‌های علم رجال» اثر علامه عبدالهادی فضلی، با ترجمه و تحقیق دکتر میثم مطیعی و دکتر سید مجتبی عزیزی را به بازار نشر عرضه کرد.

شادی و شاد زیستن یک علم است

بنا به مطالعات علمی متعدد و همچنین تحقیقاتی که اخیرا در دانشگاه واشنگتن انجام شده است، شاد زیستن و شاد بودن تنها یک عامل روانشناسی به حساب نمی آید بلکه خود یک علم است.

«سطح عمیق»؛ روایتی درس‌آموز از شکل‌گیری یک شرکت دانش‌بنیان

«سطح عمیق» نام کتابی است که سرگذشت یک فناور موفق را روایت می‌کند؛ داستان شکل‌گیری یک شرکت دانش‌بنیان که در حوزه فناوری‌ نانو، تجهیزاتی پیشرفته تولید می‌کند.

سفر به دنیای عدد صفر با یک کتاب ممکن شد

«سلام، من صفر هستم» نوشته‌ی لوکا نوولی با ترجمه‌ی حسین ابوالقاسمی کتابی علمی است که با زبان و تصویری متفاوت، مخاطبان را با مفاهیم علمی آشنا می‌کند.

معرفی کتاب «جریان هندوتوا»

کتاب «جریان هندوتوا» تحت عنوان انگلیسی« Hindutva» در 200 صفحه منتشر شد که نگارنده در آن دیدگاه های چهار متفکر را که هدف مشترک همه‌ی آنها، سازمان دهی اصولی یک هویت هندو در خدمت ملی گرایی هندی باشد، را به بحث می گذارد در ادامه به شرح بیشتر راجب این کتاب می پردازیم.

رونمایی از کتاب اطلس پیچیدگی اقتصادی، نقشه راه شکوفایی

رونمایی از کتاب «اطلس پیچیدگی اقتصادی، نقشه راه شکوفایی»، نوشته دکتر بهروز شاهمرادی، عضو هیات علمی اقتصاد علم مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، روز دوشنبه ۲۶ آذرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

تخفیف کتاب‌های حوزه فناوری نانو

امروزه فناوری نانو در تمامی گرایشات علمی راه یافته و با سرعت هرچه تمام تر در حال توسعه است. در همین راستا کتاب‌های متنوعی در حوزه فناوری نانو چاپ و منتشر شده است.

«دشمن شماره یک اسلام» منتشر شد

کتاب «دشمن شماره یک اسلام» نوشته پترا ویلد منتشر شد.

آخرین شماره ماهنامه «سرآمد» منتشر شد

شماره چهل و هفتم و آخرین شماره ماهنامه «سرآمد»، با نگاهی ویژه به ضرورت تربیت نیروی مورد نیاز اکوسیستم نوآوری کشور به چاپ رسید.

معرفی کتاب «سید زنده است»

کتاب «سید زنده است» روایت زمانه و زندگی شهید مدافع حرم شهرستان دزفول سیدمجتبی ابوالقاسمی به قلم علی موجودی است که توسط انتشارات سرو دانا به چاپ رسید.

پنجمین ویرایش کتاب‌‌ محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران منتشر شد

مجموعه‌ای از آخرین دستاوردهای صنعتی در حوزه تولید محصولات و ساخت تجهیزات مرتبط با فناوری نانو، در قالب ویرایش پنجم کتب محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخت ایران و در دو مجلد، منتشر شد.

کتاب جدید رضا دبیری نژاد به نام "موزه خوانی" رونمایی شد

چهارمین کتاب رضا دبیری‌نژاد درباره موزه؛ به نام «موزه‌ خوانی» با حضور امیرعلی نجومیان، سجاد باغبان‌ماهر و رضا دبیری‌نژاد هشتم آذرماه در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان در تهران رونمایی شد. 

مجموعه شعر «کسی در دریا آتش روشن کرده» رونمایی شد

سومین کتاب امید بیگدلی به نام کسی در دریا آتش روشن کرده است جمعه 9 آذر در خانه هنرمندان رونمایی شد.

معرفی کتاب «اندیشه ائتلافی بر محور کتاب آسمانی»

نابسامانی هاو بحران های جدی که در عصر طبرسی جامعه را تحت الشعاع قرار داده بود؛ در کنار وظایف علما و بزرگان که طبرسی به آن اعتقاد داشت و همچنین نیازی که در آن مقطع احساس می کرد و در خواست های برخی از متنفذین آن زمان از وی شرایط را به گونه ای رقم زد تا طبرسی با طرح اندیشه سیاسی خویش در راه اصلاح و رفع مشکلات گام بردارد.

معرفی کتاب «آموزش، فقر و جنسیت درمیان دختران مسلمان محصل هند»

لاتیکا گوپتا استادیار موسسه مرکزی تربیت معلم دانشگاه دهلی است. او دکترای خود را نیز در همان موسسه به پایان رساند. وی عضویت بورس فولبرایت دانشگاه ویسکانسین، مدیسون را نیز داشته است. اغلب تحقیقات منتشرشده وی بر مسایل اجتماعی، هویت دینی و حقوق کودکان تمرکز دارد.

قرآن و انجیل؛ مقایسه دو دین بزرگ جهان

کتاب قرآن و انجیل به بررسی عوامل اتحاد دو دین اسلام و مسیحیت پرداخته است.

همه عناوین تازه های نشر

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار