دکتر حسین زاده لطفی عنوان کرد:

آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با استانداردها برگزار می شود/ بسیاری از دانشگاه های دولتی نمره آزمون EPT را به رسمیت می شناسند

آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با استانداردها برگزار می شود/ بسیاری از دانشگاه های دولتی نمره آزمون EPT را به رسمیت می شناسند شنبه 6 خرداد 1396 - 13:53

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمونEPT  دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از  آزمون های استاندارد کشور در دوره دکتری شناخته شده که نمره قبولی آن مورد تایید بسیاری از دانشگاه های دولتی است.

تشکیل جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی/تفکیک فعالیت های آموزشی و مالی

تشکیل جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی/تفکیک فعالیت های آموزشی و مالی

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: درحال برنامه ریزی برای تفکیک فعالیت های ...

بازدید معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی  و نمایندگان وزارت بهداشت از واحد گرمسار

بازدید معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی  و نمایندگان وزارت بهداشت از واحد گرمسار

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه هیات اعزامی از ...

آشنایی با طرح برون‌دانشگاهی برتر پنجمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی

آشنایی با طرح برون‌دانشگاهی برتر پنجمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی

تندیس و لوح افتخار پنجمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی به ...

سایر عناوین مهم

گفت‌‌وگو با برگزیدگان جشنواره فرهیختگان

برگزیده گروه هنر و معماری جشنواره فرهیختگان را بشناسید

دانشیار گروه شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان به‌عنوان پژوهشگر برگزیده گروه هنر و معماری در پنجمین جشنواره فرهیختگان تجلیل شد.

فراخوان اولین کنفرانس ملی پژوهش‌های کاربردی در علوم ورزشی در همدان

رییس دانشکده علوم انسانی  دانشگاه آزاد اسلامی همدان از برگزاری اولین کنفرانس ملی پژوهش‌های کاربردی در علوم ورزشی، در این دانشگاه خبر داد.

ابلاغ بخشنامه برنامه های ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر ابراهیم کلانتری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه انجام فعالیت‌های ماه مبارک رمضان را به رییسان واحدهای مرکز استان، رییسای واحدها و مراکز آموزش و سازمان سما ابلاغ کرد.

دانشگاه آزاداسلامی واحدرودهن، برترین واحد بین واحد های جامع دانشگاه آزاداسلامی

باشگاه پژوهشگران جوان ونخبگان دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن بین واحد های جامع دانشگاه آزاد اسلامی  موفق به دریافت عنوان باشگاه برتر شد .

دکتر علی محمد نوریان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی :

اقامه نماز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور نمادی از پیوستگی دین و دانش در باورهای همه ماست

برای یاز دهمین سال متوالی و به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و حماسه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر نماز پر صلابت جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور برگزار شد.

تشریح برنامه های ماه رمضان دانشگاه آزاد اسلامی از زبان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی: امسال بخشنامه برگزاری کارگاه های تفسیر قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان ابلاغ شده است که شروع آن از تفسیر سوره حمد خواهد بود و تمامی افراد اعم از کارمندان، اساتید و دانشجویان می توانند در این کارگاه شرکت کنند. 

رئیس شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی مطرح کرد:

استعدادیابی افراد مستعد در رشته‌های قرآن و عترت

بخش شفاهی بیست و دومین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در 4 بخش در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ و اذان به میزبانی واحد ارومیه در محل سالن های آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون:

دفاع از دین فقط به دولت و حوزه علمیه منحصر نمی‌شود

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون اظهار کرد: «دفاع از دین فقط به دولت و یا حوزه علمیه منحصر نمی‌شود بلکه دانشگاه‌ها هم وظیفه دارند با توجه تسلط به علوم دینی و زبان‌های روز دنیا در این عرصه تلاش و با قلم زدن، جواب دادن در فضاهای مجازی، ارائه مقالات و یادداشت‌ها، مقابل تبلیغات کذب دین هراسی و اسلام هراسی ایستادگی کنند.»

واحد زرقان میزبان بیست و دومین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت استان فارس

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر مسابقات شفاهی قرآن و عترت استان فارس به میزبانی واحد زرقان در سایت آموزشی این دانشگاه برگزار شد.

دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد از خانواده شهدا در هفته مقاومت و ایثار

به‌مناسبت هفته ایثار و شهادت دکتر سید شاپوررضا  شجاعی رئیس واحد هشتگرد به همراه ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار شهرستان ساوجبلاغ ، سرهنگ علی لشکری فرمانده سپاه شهرستان ساوجبلاغ و هیات همراه با خانواده دو شهید آزاد سازی خرمشهر شهر هشتگرد دیدار کردند .

تشییع با شکوه پیکر مطهر شهید گمنام بر دوش دانشگاهیان واحد علوم دارویی

روز گذشته همزمان با فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، با استقبال پر شور دانشگاهیان واحد علوم دارویی پیکر شهید گمنام هشت دفاع مقدس تشییع شد.

دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با برگزاری آیین غبارروبی مسجد به استقبال ماه رمضان رفت‎

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، حلول ماه مبارک رمضان را به مسلمانان به ویژه دانشگاهیان تبریک گفت و افزود: کارکنان، دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر با برگزاری آیین غبارروبی مسجد امام رضا(ع) این دانشگاه به استقبال ماه مبارک رمضان رفتند.

حمایت علمی و معنوی واحد زرقان از دو کنفرانس جهانی و ملی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان در راستای گسترش و تعمیم فعالیت های مطالعاتی و تحقیقاتی و تقویت همکاری های علمی و پژوهشی با سایر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی با حمایت علمی و معنوی از چهارمین کنفرانس جهانی و اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین ایران و جهان در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی و چهارمین کنفرانس جهانی و اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین ایران و جهان در حقوق ، علوم تربیتی و روانشناسی که با مجوز رسمی پایگاه استنادی جهان اسلام در تالار همایش واحد پردیس بین الملل دانشگاه شیراز برگزار شد ، به رسالت حمایت خود پایان داد.

ششمین دوره طرح قرآنی «رمضان، بهار قرآن» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر اجرا می شود

با هدف ارتقای معرفت دینی و آشنایی بیشتر دانشگاهیان با فرهنگ و معارف قرآن کریم، ششمین دوره طرح ماندگار قرآنی تفسیر سوره حمد با محوریت تفسیر امام خمینی(ره) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار می شود.

یوردخانی خبر داد:

برگزاری نخستین آزمون آزمایشی پیش درمانگاهی دامپزشکی در واحد گرمسار

رئیس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار از برگزاری نخستین آزمون آزمایشی پیش درمانگاهی دانشجویان رشته دکترای حرفه ای دامپزشکی در واحد گرمسار خبر داد.

شبستان مسجد امام خمینی(ره) واحد سنندج در اولین روز ماه رمضان غبار روبی  و عطر افشانی شد

هیأت رئیسه واحد سنندج پس از پایان عملیات بازسازی و مرمت شبستان مسجد امام خمینی ( ره ) به غبار روبی و عطر افشانی آن پرداختند.

معرفی محصولات شیمی در ششمین جشنواره مخترعان دانشگاه آزاد اسلامی/ شیمی در زندگی روزمره چه کاربردی دارد؟

یکی از اهداف اصلی اقتصاد مقاومتی بکارگیری توان داخلی و کمتر شدن وابستگی به تولیدات خارجی بوده; بکار انداختن چرخ های اقتصاد داخلی تنها از راه تولید محصولات با کیفیت و نیروی کار بومی متخصص ممکن است. بعلاوه این هدف بدون استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان امکان پذیر نبوده و باید بدانیم اقتصاد مولد و درون‌زا، اقتصادی متکی به دانش روز است و دانشجویان در این امر می توانند سرمنشاء بسیاری از خدمات و برکات در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور باشند.

درخشش واحد رودهن درنمایشگاه های بزرگ پژوهشی کشور

حوزه معاونت پژوهش وفناوری دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن درنمایشگاه های بزرگ پژوهشی دانشگاه آزاداسلامی کشور حضور یافت.

بازدید رییس آکادمی هوانوردی آنتورپ از دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

اردشیر کشاورزی رئیس آکادمی هوانوردی آنتورپ و هیات همراه از امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر بازدید کردند.

رییس شوای تخصصی عمرانی دانشگاه آزاد استان هرمزگان:

مستندسازی املاک با جدیت در دستور کار واحدهای استان قرار گیرد

رییس شورای عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: در سال گذشته سند مالکیت  ۴۰ هکتار از اراضی واحدهای استان صادر شد و مستند سازی املاک باقیمانده واحدها باید با جدیت در دستور کار واحدها قرار گیرد.

در حاشیه کنگره سراسری روانشناسی خانواده صورت گرفت

رونمایی از دستگاه هوشمند سنجش روانشناختی تنبلی اجتماعی کودکان استثنایی

در حاشیه کنگره سراسری روانشناسی خانواده در واحد کرمانشاه از دستگاه هوشمند سنجش روانشناختی تنبلی اجتماعی کودکان استثنایی ساخته شده توسط استادان گروه روانشناسی واحد کرمانشاه رونمایی شد.

همایش پیاده‌روی دانشگاهیان واحد اراک  برگزارشد

همایش پیاده‌روی دانشگاهیان واحد اراک به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر  برگزارشد

برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

همزمان با سالروز فتح خرمشهر، جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان در واحد اقلید 

در طلیعه ماه ضیافت الهی جشن دانش آموختگی 72 نفر از دانش آموختگان رشته پرستاری و عمران دانشگاه آزاداسلامی واحد اقلید برگزارشد.

پیاده‌روی کارکنان واحد دانشگاهی شاهرود در سالگرد فتح خرمشهر و تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی

کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در سالروز فتح خرمشهر و نیز به مناسبت سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی در همایش پیاده‌روی شرکت کردند.

برگزاری آزمون کتبی یازدهمین طرح قرآنی بشارت در دانشگاه آزاد اسلامی اراک

به همت کانون قرآن و عترت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک یازدهمین دوره طرح قرآنی بشارت (ترجمه و تفسیر سوره مبارکه حجرات ) ویژه دانشجویان با حضور بیش از 50 نفر از علاقمند به تفسیر ، ترجمه و مفاهیم قرآنی در فضایی کاملا معنوی دانشگاه آزاداسلامی واحد اراک برگزار شد.

همه عناوین دانشگاه


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو

نظرسنجی

مهمترین خواسته مردم از دولت دوازدهم چیست؟