مدیرکل تعالی و توسعه سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با ایسکانیوز:

ارزیابی عملکرد واحدهای دانشگاه آزاد در 31 جلد منتشر شد

ارزیابی عملکرد واحدهای دانشگاه آزاد در 31 جلد منتشر شد جمعه 8 اردیبهشت 1396 - 11:27

مدیرکل تعالی و توسعه سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار 31 جلد ارزیابی عملکرد واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و تاکید کرد، همه واحدهای دانشگاه آزاد مسئول برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد دارند که این موضوع باعث تغییرات زیادی از جمله اصلاح فرآیندها و ایجاد رقابت در بین آنها شده است.

انتصاب سرپرست امور دبیرخانه هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی

انتصاب سرپرست امور دبیرخانه هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر علی‌محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی دکتر غلامعلی ...

اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی درباره دایر بودن کلاس های آموزشی روز پنج شنبه

اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی درباره دایر بودن کلاس های آموزشی روز پنج شنبه

معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد، همه کلاس های آموزشی ...

دانشگاه آزاد اسلامی باید از نظر کیفیت، تولید علم و در نوردیدن مرزهای دانش به جایگاه شایسته خود برسد

دانشگاه آزاد اسلامی باید از نظر کیفیت، تولید علم و در نوردیدن مرزهای دانش به جایگاه شایسته خود برسد

دیدار دکتر علی‌محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای هیات‌ ...

سایر عناوین مهم

ابلاغ بخشنامه دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه عملکرد شوراهای استانی زنان فرهیخته

بخشنامه دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه عملکرد شوراهای استانی زنان فرهیخته و شورای سیاست‌گذاری زنان فرهیخته سما به دبیران هیات امنای استان‌ها، روسای واحدها مراکز آموزشی و سازمان سما ابلاغ شد.

طی حکمی از سوی دکتر ولایتی؛

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی، دکتر علی محمد نوریان را به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی:

بخشنامه خرید محصولات دانش بنیان به واحدهای دانشگاه آزاد ابلاغ شد

بخشنامه نحوه خرید محصولات شرکت های دانش بنیان مورد نیاز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی توسط دکتر حمید میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به روسای واحدهای مراکز استان (دبیران هیات امنای استان‌ها)، واحدهای جامع مستقل، روسای واحدها، ‌مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی :

بخشنامه مجوز راه‌اندازی واحدهای پژوهشی در دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی،‌ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه دستورالمعل دریافت مجوز تاسیس واحدهای پژوهشی در واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از وزارت علوم را ابلاغ کرد.

۹۵۱۲ داوطلب از خراسان شمالی در آزمون کارشناسی ارشد۹۶ شرکت می‌کنند

نماینده سازمان سنجش در آزمون کارشناسی ارشد از شرکت ۹هزارو ۵۱۲ نفر داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ در خراسان شمالی خبر داد.

نماینده مردم دامغان: اکثریت نمایندگان مجلس می دانند که هجمه ها علیه دانشگاه آزاد اسلامی سیاسی است

او در ادامه به هجمه هایی که اخیرا برای دانشگاه ایجاد شده افزود: این موضوع به دونکته وابسته است. یک موضوع این است که برخی نظر دارند تا واحدهای دانشگاهی را در دست خود بگیرند که خیلی هم به دنبال کیفیت نیستند و فقط به دنبال این هستند که عناصر خود را فعال کنند. نکته بعدی این است که نزدیک انتخابات مجلس و ریاست جمهوری این مسائل به وجود می آید.

مهندس هاشمی در شورای روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

167هزار مترمربع پروژه عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در حال احداث است

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سال گذشته 181 هزار متر مربع فضای تکمیل شده در استان تهران داشته ایم که در حد قابل قبول و استاندارد است؛ 167هزار متر مربع پروژه نیمه تمام نیز در حال احداث است که بیشتر آن مربوط به واحد علوم و تحقیقات تهران است.

دانشگاه آزاد اسلامی به هیچ حزب و جناحی گرایش ندارد/ هجمه‌ها به دانشگاه برای رقابت‌های سیاسی است

نماینده مردم شبستر معتقد است که در چالش بزرگ اقتصادی کشور باید مدیریت دکتر میرزاده در دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داشته باشد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی:

راه اندازی مرکز سلول درمانی در بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی

ابطحی از راه اندازی مرکز سلول درمانی در سال جاری در بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و تاکید کرد: بر اساس توافق انجام شده با معاونت ریاست جمهوری مرکز سلول درمانی دانشگاه آزاد در طبقه ششم بیمارستان فرهیختگان راه اندازی می شود.

قوامی، نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به سهم‌خواهی رسانه‌های تندرو از دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد:

موفقیت‌های مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی، عامل تخریب بدخواهان

در پی انتشار خبرهایی مجعول و برخاسته از تخیلات نویسنده در برخی رسانه‌ها علیه دانشگاه آزاد اسلامی، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولان آموزش عالی کشور نسبت به آن واکنش نشان داده اند.

در مراسم افتتاح طرح های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی بویین زهرا;

محسن هاشمی: یکی از ویژگیهای بارز آیت الله هاشمی عقلانیت و پرهیز از افراط و تفریط بود/فضای مسقف و روباز دانشگاه آزاد اسلامی به 40 میلیون متر مکعب رسیده است

با حضورمهندس  محسن هاشمی رفسنجانی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین،  قدرت‌الله علیخانی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین ، دکتر رضا شعبان‌نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا ، روح اله بابایی صالح نماینده مردم شهرستان های بوئین زهرا و اوج در مجلس شورای اسلامی ، ارسلان قاسمی فرماندار شهرستان بوئین زهرا ، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران  ، اساتید و دانشجویان و جمع دیگری از مسئولان ساختمان آموزشی ایت اله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه ازاد اسلامی بوئین زهرا به  بهره‌برداری رسید.

داغ ترین اخبار دانشگاه آزاد اسلامی در هفته پایانی فروردین 96 چه بود؟

آخرین هفته فروردین سال 1396 با شروع جلسات شورای استان های دانشگاه آزاد اسلامی، افتتاح مرکز نوآوری و شتاب دهی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و برگزاری دویست و پنجمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی همراه بود.

دکتر میرزاده در پیامی به همایش ملی نکوداشت عطاملک جوینی:

یکی از مأموریت‌های صاحبان اندیشه شناساندن مشاهیر و مفاخر به نسل‌های آینده است

دکتر میرزاده در پیامی به همایش ملی نکوداشت عطاملک جوینی گفت یکی از مأموریت‌های صاحبان اندیشه و خرد در برپایی نکوداشت شخصیت‌های ادبی و فرهنگی، همانا زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره‌ی شاعران و نویسندگان این مرزوبوم و شناساندن مشاهیر و مفاخر به نسل‌های آینده است. همین امر جوانان امروز را که بیش از هر کسی، تشنه‌ی یافتن راز و رمز ماندگاری زبان و فرهنگ فارسی و افتخارات ملی، فرهنگی، علمی و ادبی هستند، وادار می‌سازد تا بیشتر از گذشته با تاریخ همراه باشند و آن‌را پاس بدارند. خیل دانشگاهیان می‌دانند که باید با تاریخ زنده بمانند و با تاریخ مانا گردند و ریشه‌ها و هویت فرهنگی عمیق خود را با شناخت مشاهیر ایران باز شناسند.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی: حراست ابزاری در اختیار مجموعه مدیران است و مسئولین نباید آن را رقیب خود بدانند

ششمین همایش روسا و مدیران حراست استان کرمان به ریاست دکتر ستاری رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی و به میزبانی واحد کرمان برگزار شد.

دکترمیرزاده:

برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید در عمل به حمایت از کار، تولید، اشتغال و محصول ایرانی اعتقاد داشت

دویست و پنجمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضا برگزار شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد

راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری با اعتبار 10 میلیارد تومان در دانشگاه آزاد اسلامی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هم اندیشی با واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران از راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری با اعتبار 10 میلیارد تومانی برای حمایت از این شرکت ها خبر داد.

محسن هاشمی در بازدید از واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان:

مسئولان به سرعت رشد شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی توجه کنند/ امکانات عمرانی را برای شرکت های دانش بنیان فراهم می کنیم

محسن هاشمی در بازدید از واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان گفت: سرعت رشد راه اندازی این شرکت ها در دانشگاه آزاد اسلامی طی سه سال گذشته چند برابر دانشگاه های دولتی است و این موضوع باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

مدیرکل امور حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی:

رسانه های دروغ‌پرداز و تهمت‌زن بدانند از اعلام رضایت خبری نیست/نتیجه اتهام‌زنی و نشر اکاذیب مطابق قانون، تحمل حبس، شلاق و جزای نقدی است

مدیرکل امور حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی در پی انتشار اخباری کذب، مغرضانه و خلاف واقع توسط خبرگزاری های فارس، تسنیم و خبرنامه دانشجویان ایران در روزهای اخیر که بدون رعایت موازین اخلاقی و حرفه ای منتشر شده است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شکایت رسمی خود را علیه خبرسازی این سه رسانه تقدیم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران کرده است.

افتتاح مرکز نوآوری و شتاب دهی پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مهندس محسن هاشمی

معاون عمرانی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی قبل از جلسه هم اندیشی واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مرکز نوآوری و شتاب دهی این پارک را افتتاح کردند.

از سوی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد:

نحوه ارزیابی آموزشی و پژوهشی پایان نامه های دانشجویان کارشناسی ارشد

معاون پژوهشی دانشگاه با ابلاغ بخشنامه ای اعلام کرد ملاک ارزیابی پایان نامه کارشناسی ارشد به صورت کیفی بوده و در میانگین معدل کل لحاظ نمی شود.

دکتر میرزاده در شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان:

هدف رسانه های مغرض با دانشگاه، باج گیری و سهم خواهی سیاسی است / دانشگاه آزاد اسلامی مرعوب جوسازی ها نخواهد شد/ باید نقش دانشگاه آزاد اسلامی در اقتصاد مقاومتی برجسته شود

دکتر میرزاده در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با انتقاد از انتشار اخبار مغرضانه و کذب برخی رسانه ها علیه مدیریت این دانشگاه، تاکید کرد: هدف این رسانه ها باج گیری و سهم خواهی سیاسی است و دانشگاه آزاد اسلامی مرعوب این جوسازی ها نخواهد شد.

وقتی توهمات تبدیل به سوژه تخریب می شود؛

پاسخ روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به اخبار کذب و مجعول در برخی رسانه ها

در پی انتشار خبرهایی مجعول و برخاسته از تخیلات نویسنده در برخی رسانه ها علیه دانشگاه آزاداسلامی، روابط عمومی این دانشگاه در دو اطلاعیه جداگانه نسبت به تنویر افکار عمومی و ارائه پاسخ به این اخبار اقدام کرد.

دکتر دادگان خبر داد

برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی

معاون ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

رئیس مرکز هماهنگی امور استان های دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد

آغاز به کار مجدد جلسات شورای دانشگاه استان ها در سال 96

رئیس مرکز هماهنگی امور استان ها و هیات های امنای استانی از آغاز به کار مجدد جلسات شورای دانشگاه استان ها در سال جدید به ریاست دکتر میرزاده خبر داد.

با ابلاغ بخشنامه ای از سوی معاونت پژوهشی و فرهنگی دانشجویی صورت گرفت:

حضور واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب

معاونت پژوهش و فناوری و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه ای شرایط و نحوه شرکت واحدها و مراکز آموزشی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را اعلام کردند.

اعضای کمیته شهریه دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکام جداگانه ای اعضای کمیته شهریه دانشگاه آزاد اسلامی را منصوب کرد.

همه عناوین سازمان مرکزی


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو

نظرسنجی

در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم به چه کسی رای می دهید؟