به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، نفرات برگزیده رشتههای مختلف بخش آوایی سی و هفتمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در دو گروه بانوان و آقایان اعلام شد. اسامی این افراد به شرح زیر است.
بیشتر بخوانید:
توطئه دشمن در اغتشاشات با تدبیر دانشجویان شکست خورد/ نظارت نهاد نمایندگی رهبری بر فعالیتهای دینی دانشگاه
بخش بانوان
حفظ کل:
زهرا انصاری رتبه اول
حنانه خلفی رتبه دوم
فاطمه نظری رتبه سوم
رشته حفظ ۲۰ جزء
زهرا عباسی رتبه اول
فاطمه محمدی رتبه دوم از دانشگاه آزاد اسلامی
زهرا چراغچی رتبه سوم از دانشگاه آزاد اسلامی
حفظ ۱۰ جزء
زکیه صابر رتبه اول
زهرا حقپرستاردکانی رتبه دوم از دانشگاه آزاد اسلامی
زینب ترکی رتبه سوم از دانشگاه آزاد اسلامی
رشته حفظ پنج جزء
مریم نوروزی رتبه اول
خدیجه بهادری رتبه دوم از دانشگاه آزاد اسلامی
مریم شهبازی رتبه سوم
رشته قرائت تحقیق
فاطمه خوشدلنیت رتبه اول
زهرا سهرابی رتبه دوم
سیده معصومه حسینی آقاملکی رتبه سوم
رشته قرائت ترتیل
فائزهسادات قریشینسب رتبه اول
زهرا مرادینعمت رتبه دوم
فرزانه صادقیناور رتبه سوم
دعاخوانی
مریم جافری رتبه اول
مبینا قلعهای رتبه دوم
زلیخا دورقی رتبه سوم
مداحی
مریم جافری رتبه اول
مریم اودر رتبه سوم
محدثهسادات مرتضوی رتبه سوم
بخش آقایان
رشته حفظ کل
محمدحسین بهزادفر رتبه اول
محمدرسول تکبیری رتبه دوم
رضا نادی رتبه سوم
حفظ ۲۰ جزء
جلال رضایی رتبه اول
محمدامین نجفی رتبه دوم
حسین جعفرینژاد رتبه سوم
حفظ ۱۰ جزء
امیرعلی پورقاسم رتبه اول
حمیدرضا پورطالبی رتبه دوم
سیدحسین مقدمسادات رتبه سوم
حفظ ۵ جزء
حسین موذن رتبه اول
مسعود علمیفرد رتبه دوم
علی حقشناس رتبه سوم
رشته تحقیق
محمدمهدی کهکشان رتبه اول از دانشگاه آزاد اسلامی
سیدپارسا انگشتان رتبه دوم
سیدمهدی شیخ الاسلامی رتبه سوم مشترک
مصطفی قاسمی رتبه سوم مشترک از دانشگاه آزاد اسلامی
رشته ترتیل
محمدرضا حقشناس رتبه اول مشترک
روحالله آقایی رتبه اول مشترک
علی قنبری رتبه دوم از دانشگاه آزاد اسلامی
ماجد نصری رتبه سوم از دانشگاه آزاد اسلامی
رشته مداحی
عباد صالحی رتبه اول
امیرحسین محمدی تدین رتبه دوم
امیرمحمد قاسمی رتبه سوم
رشته دعا خوانی
سجاد براتی بنی رتبه اول
محمدرضا فلاح رتبه دوم
مجید خلیلی رتبه سوم
رشته اذان
سیدمحمدحسن حسینی رتبه اول
حامد طاهری شاکر رتبه دوم از دانشگاه آزاد اسلامی
محمدسجاد محمدی رتبه سوم
رشته مدیحهسرایی
گروه ثقلین از دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان رتبه اول
گروه شهید پاکنژاد از دانشگاه فرهنگیان استان یزد رتبه دوم
گروه سبحان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز رتبه سوم
همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در بخش هنر و ادبیات دینی و بخش کتبی این دوره از جشنواره رتبههای زیر را کسب کردند.
هنر و ادبیات دینی
زهرا اروجی در رشته خوشنویسی رتبه دوم
سیده حدیثه صادقالحسینی در رشته عکاسی رتبه دوم
اعظم ایرانشاهی در رشته داستاننویسی رتبه دوم
فاطمه امینی در رشته داستاننویسی رتبه دوم
فاطمه سلیمی در رشته شعر رتبه دوم
علی محمدی در رشته شعر رتبه دوم
سینا خورشیدی در رشته طراحی پوستر رتبه دوم
فاطمه شایسته در رشته فناوری رتبه دوم
تورج خسروی در رشته پژوهش رتبه دوم
بخش کتبی
محمد برومندی در رشته پرسمان معارفی رتبه اول
فاطمه خلیلینژاد در رشته پرسمان معارفی رتبه دوم
فاطمه قدمخیر در رشته سیره معصومان(ع) رتبه سوم
انتهای پیام/
نظر شما